Uwaga! Drafty do Dzikiej Ligi i Girls League zostały przełożone na niedzielę 2.10.
Wystarczy, że wybierzesz dogodny termin dla swojego rocznika i przyjdziesz na zajęcia!
Szanowni Państwo, przypominamy, że w dniach 28.03-02.04 zajecia nie będą się odbywały z powodu przerwy świątecznej w szkołach.
Jednocześnie chcielibyśmy złożyć Państwu z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa i mnóstwo wiosennego słońca.
ZGŁOSZENIA DO LIG Z DRAFTEM DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:
🦍 DZIKA LIGA – chłopaki i dziewczyny roczniki 2011-2014 📝ZGŁOŚ SIĘ📝
👧 GIRLS LEAGUE – dziewczęta roczniki 2005-2012 📝ZGŁOŚ SIĘ!📝
🏀 WB DIVISIONS – mężczyźni roczniki 2005-2010 📝ZGŁOŚ SIĘ!📝
Zapraszamy do jednej z kilkudziesięciu grup koszykarskich w kilkunastu miejscach Warszawy, z podziałem na płeć i wiek – 7-8 // 9-11 // 12-13 // 14-15 // 16-18 lat.
Od 2007 roku było z nami przeszło kilka tysięcy zawodników. Wśród nich późniejsi medaliści Mistrzostw Polski, reprezentanci regionu.
Dołączyć może każdy bez względu na umiejętności oraz czas jaki chce na to poświęcić!
Prowadzimy zawodników krok po kroku do kolejnych wyzwań, od pierwszych treningów i zrozumienia gry, przez mecze weekendowe, do grup Select dla najbardziej zaangażowanych i Kadr Warsaw Basketball, biorących udział w turniejach ogólnopolskich
Najważniejsza jest gra!
To mecze dają nam najwięcej frajdy. Nasz system umożliwia Ci szybkie dołączenie do rozgrywek w odpowiedniej kategorii. Wypełniasz formularz, przychodzisz i grasz – organizujemy drużyny i nabór do nich poprzez Draft. Każdy zgłasza się do ligi indywidualnie i ma zagwarantowany czas gry dzięki naszemu systemowi rotacji. Masz pewność, że będziesz grał z zawodnikami na podobnym poziomie.
W dowolnym momencie przyjdź na próbę w wybranej lokalizacji (sprawdź poniżej). Weź ze sobą strój sportowy, buty na zmianę i wodę.
Zapisu dokonujesz poprzez formularz: warsawbasketball.com/zapisy
Każdy może grać w kosza w WB!
– mamy grupy dla dziewcząt i dla chłopców we wszystkich kategoriach wiekowych, na pewno znajdziesz odpowiednią
– jeśli zaczynasz przygodę z koszykówką nauczysz się podstaw i przygotujesz się do gry
Jeżeli chcesz grać w meczach
– znajdziesz listę rozgrywek na dole strony
– możesz dołączyć do drużyn w swojej kategorii wiekowej na różnym stopniu zaawansowania
Zawodnicy zaawansowani
– mogą skorzystać z treningów w naszym partnerskich klubie Warsaw Basketball Select, prowadzonym przez Klub Sportowy Draft sp z o.o. – napisz do klubsportowydraft@gmail.com z pytaniem o terminy i miejsca
Grupy Warsaw Basketball
Rozgrywki i udział turniejach stanowią odrębną usługę.
Chł 2005 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | pon 19:30-21:00 śr 20:00-21:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Płużnicka 4 | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Strumykowa 21 | wt 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | nie 10:30-12:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄśr 16:30-18:00 pią 17:30-19:00 |
BRÓDNO ul.Bartnicza 2 Bródno | pon 19:00-20:30 śr 19:00-20:30 |
MOKOTÓW ul.Bełska 1/3 Wierzbno | pon 17:00-18:30 śr 18:30-20:00 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117 | śr Tarnowiecka 17:40-19:10 pią Szaserów 17:40-19:10 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | pon 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | wt 20:00-21:30 czw 20:00-21:30 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 20:30-22:00 pią 20:30-22:00 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | śr 17:30-19:00 pią 19:00-20:30 |
WILANÓW ul.Gubinowska 28/30 | Aktualnie zapisy tylko na piątek śr 20:00-21:30 pią 20:00-21:30 |
WOLA ul.Kasprzaka 19/21 Płocka | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:00-18:30 pią 17:30-19:00 |
Chł 2006 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | pon 19:30-21:00 śr 20:00-21:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Płużnicka 4 | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Strumykowa 21 | wt 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | nie 10:30-12:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄśr 16:30-18:00 pią 17:30-19:00 |
BRÓDNO ul.Bartnicza 2 Bródno | pon 19:00-20:30 śr 19:00-20:30 |
MOKOTÓW ul.Bełska 1/3 Wierzbno | pon 17:00-18:30 śr 18:30-20:00 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117 | śr Tarnowiecka 17:40-19:10 pią Szaserów 17:40-19:10 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | pon 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | wt 20:00-21:30 czw 20:00-21:30 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 20:30-22:00 pią 20:30-22:00 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | śr 17:30-19:00 pią 19:00-20:30 |
WILANÓW ul.Gubinowska 28/30 | Aktualnie zapisy tylko na piątek śr 20:00-21:30 pią 20:00-21:30 |
WOLA ul.Kasprzaka 19/21 Płocka | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:00-18:30 pią 17:30-19:00 |
Chł 2007 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | pon 19:30-21:00 śr 20:00-21:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Płużnicka 4 | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Strumykowa 21 | wt 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | nie 10:30-12:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄśr 16:30-18:00 pią 17:30-19:00 |
BRÓDNO ul.Bartnicza 2 Bródno | pon 19:00-20:30 śr 19:00-20:30 |
MOKOTÓW ul.Bełska 1/3 Wierzbno | pon 17:00-18:30 śr 18:30-20:00 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117 | śr Tarnowiecka 17:40-19:10 pią Szaserów 17:40-19:10 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | pon 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | wt 20:00-21:30 czw 20:00-21:30 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 20:30-22:00 pią 20:30-22:00 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | śr 17:30-19:00 pią 19:00-20:30 |
WILANÓW ul.Gubinowska 28/30 | Aktualnie zapisy tylko na piątek śr 20:00-21:30 pią 20:00-21:30 |
WOLA ul.Kasprzaka 19/21 Płocka | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:00-18:30 pią 17:30-19:00 |
Chł 2008 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | pon 19:30-21:00 śr 20:00-21:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Płużnicka 4 | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Strumykowa 21 | wt 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | nie 10:30-12:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄśr 16:30-18:00 pią 17:30-19:00 |
BRÓDNO ul.Bartnicza 2 Bródno | pon 19:00-20:30 śr 19:00-20:30 |
MOKOTÓW ul.Bełska 1/3 Wierzbno | pon 17:00-18:30 śr 18:30-20:00 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117 | śr Tarnowiecka 17:40-19:10 pią Szaserów 17:40-19:10 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | pon 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | wt 20:00-21:30 czw 20:00-21:30 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 20:30-22:00 pią 20:30-22:00 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | śr 17:30-19:00 pią 19:00-20:30 |
WILANÓW ul.Gubinowska 28/30 | Aktualnie zapisy tylko na piątek śr 20:00-21:30 pią 20:00-21:30 |
WOLA ul.Kasprzaka 19/21 Płocka | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:00-18:30 pią 17:30-19:00 |
Chł 2009 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Andriollego 1 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 19:30-21:00 czw 19:30-21:00 |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | pon 18:00-19:30 śr 17:00-18:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Płużnicka 4 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 18:30-20:00 śr 18:30-20:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | nie 10:30-12:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | pon 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIELANY ul.Kiwerska 3 | wt 19:00-20:30 czw 17:30-19:00 |
BRÓDNO ul.Bartnicza 2 Bródno | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
MOKOTÓW ul.Bełska 1/3 Wierzbno | śr 17:00-18:30 pią 17:00-18:30 |
PRAGA ul.Szaserów 117 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 20:00-21:30 czw 20:00-21:30 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117 | śr Tarnowiecka 19:10-20:40 pią Szaserów 19:10-20:40 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | pon 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | Aktualnie zapisy tylko na środę śr 17:30-19:00 pią 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 20:00-21:30 czw 20:00-21:30 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | pon 19:00-20:30 śr 19:00-20:30 |
WILANÓW ul.Gubinowska 28/30 | nie 15:00-16:30 |
WILANÓW ul.Wiertnicza 26a | pon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
WOLA ul.Kasprzaka 19/21 Płocka | pon 18:30-20:00 śr 17:00-18:30 |
Chł 2010 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Andriollego 1 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 19:30-21:00 czw 19:30-21:00 |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | pon 18:00-19:30 śr 17:00-18:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Płużnicka 4 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 18:30-20:00 śr 18:30-20:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | nie 10:30-12:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | pon 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIELANY ul.Kiwerska 3 | wt 19:00-20:30 czw 17:30-19:00 |
BRÓDNO ul.Bartnicza 2 Bródno | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
MOKOTÓW ul.Bełska 1/3 Wierzbno | śr 17:00-18:30 pią 17:00-18:30 |
PRAGA ul.Szaserów 117 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 20:00-21:30 czw 20:00-21:30 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 / Szaserów 117 | śr Tarnowiecka 19:10-20:40 pią Szaserów 19:10-20:40 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | pon 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | Aktualnie zapisy tylko na środę śr 17:30-19:00 pią 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 20:00-21:30 czw 20:00-21:30 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | pon 19:00-20:30 śr 19:00-20:30 |
WILANÓW ul.Gubinowska 28/30 | nie 15:00-16:30 |
WILANÓW ul.Wiertnicza 26a | pon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
WOLA ul.Kasprzaka 19/21 Płocka | pon 18:30-20:00 śr 17:00-18:30 |
Chł 2011 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Andriollego 1 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄśr 19:00-20:30 sob 11:30-13:00 |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Przytulna 3 | wt 18:45-20:15 czw 18:45-20:15 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | sob 11:30-13:00 |
BRÓDNO ul.Bartnicza 2 Bródno | Aktualnie zapisy tylko na środę pon 17:30-19:00 śr 17:30-19:00 |
MOKOTÓW ul.Bełska 1/3 Wierzbno | Aktualnie zapisy tylko na wtorek wt 17:00-18:30 pią 18:30-20:00 |
MOKOTÓW ul.Joliot-Curie 14 Wierzbno | wt 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
PRAGA ul.Majdańska 30/36 | Aktualnie zapisy tylko na poniedziałek pon 17:30-19:00 śr 17:30-19:00 |
PRAGA ul.Saska 59 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 17:00-18:30 czw 17:10-18:40 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | Aktualnie zapisy tylko na środę pon 16:00-17:30 śr 16:00-17:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | śr 17:30-19:00 pią 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Teligi 3 Imielin | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
WILANÓW ul.Oś Królewska 25 | śr 19:30-21:00 pią 19:00-20:30 |
WILANÓW ul.Wiertnicza 26a | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
WOLA ul.Deotymy 37 Ks. Janusza | wt 18:30-20:00 czw 18:30-20:00 |
Chł 2012 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Andriollego 1 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄśr 19:00-20:30 sob 11:30-13:00 |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Przytulna 3 | wt 18:45-20:15 czw 18:45-20:15 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | sob 11:30-13:00 |
BRÓDNO ul.Bartnicza 2 Bródno | Aktualnie zapisy tylko na środę pon 17:30-19:00 śr 17:30-19:00 |
MOKOTÓW ul.Bełska 1/3 Wierzbno | Aktualnie zapisy tylko na wtorek wt 17:00-18:30 pią 18:30-20:00 |
MOKOTÓW ul.Joliot-Curie 14 Wierzbno | wt 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
PRAGA ul.Majdańska 30/36 | Aktualnie zapisy tylko na poniedziałek pon 17:30-19:00 śr 17:30-19:00 |
PRAGA ul.Saska 59 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 17:00-18:30 czw 17:10-18:40 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | Aktualnie zapisy tylko na środę pon 16:00-17:30 śr 16:00-17:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | śr 17:30-19:00 pią 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Teligi 3 Imielin | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄwt 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
WAWER ul.Cyklamenów 28 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
WILANÓW ul.Oś Królewska 25 | śr 19:30-21:00 pią 19:00-20:30 |
WILANÓW ul.Wiertnicza 26a | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
WOLA ul.Deotymy 37 Ks. Janusza | wt 17:00-18:30 czw 17:00-18:30 |
Chł 2013 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | śr 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Strumykowa 21 | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | sob 13:00-14:30 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | śr 16:30-17:45 pią 17:30-19:00 |
BRÓDNO ul.Bartnicza 2 Bródno | wt 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
MOKOTÓW ul.Joliot-Curie 14 Wierzbno | śr 17:45-19:15 pią 17:30-19:00 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | wt 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
URSYNÓW ul.Grzegorzewskiej 10 Imielin | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 18:00-19:30 śr 18:00-19:30 |
URSYNÓW ul.Teligi 3 Imielin | wt 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
WAWER ul.Przygodna 2 | wt 18:00-19:30 czw 18:00-19:30 |
WILANÓW ul.Wiertnicza 26A | pon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
WOLA ul.Deotymy 37 Ks. Janusza | wt 17:00-18:30 czw 17:00-18:30 |
Chł 2014 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | śr 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIAŁOŁĘKA ul.Strumykowa 21 | wt 19:00-20:30 pią 19:00-20:30 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | sob 13:00-14:30 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | śr 16:30-17:45 pią 17:30-19:00 |
BRÓDNO ul.Bartnicza 2 Bródno | wt 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
MOKOTÓW ul.Joliot-Curie 14 Wierzbno | śr 17:45-19:15 pią 17:30-19:00 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | wt 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
URSYNÓW ul.Grzegorzewskiej 10 Imielin | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 18:00-19:30 śr 18:00-19:30 |
URSYNÓW ul.Teligi 3 Imielin | wt 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
WAWER ul.Przygodna 2 | wt 18:00-19:30 czw 18:00-19:30 |
WILANÓW ul.Wiertnicza 26A | pon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
Chł 2015 | |
---|---|
grupa | terminy |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄsob 13:00-14:30 |
URSYNÓW ul.Dereniowa 48 Imielin | nie 12:00-13:30 |
Chł 2016 | |
---|---|
grupa | terminy |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄsob 13:00-14:30 |
URSYNÓW ul.Dereniowa 48 Imielin | nie 12:00-13:30 |
Dzw. 2005 | |
---|---|
grupa | terminy |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | wt 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 | pon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | wt 17:00-18:30 czw 17:00-18:30 |
WOLA ul.Kasprzaka 19/21 Płocka | śr 18:30-20:00 pią 19:00-20:30 |
Dzw. 2006 | |
---|---|
grupa | terminy |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | wt 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 | pon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | wt 17:00-18:30 czw 17:00-18:30 |
WOLA ul.Kasprzaka 19/21 Płocka | śr 18:30-20:00 pią 19:00-20:30 |
Dzw. 2007 | |
---|---|
grupa | terminy |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | wt 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 | pon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | wt 17:00-18:30 czw 17:00-18:30 |
WOLA ul.Kasprzaka 19/21 Płocka | śr 18:30-20:00 pią 19:00-20:30 |
Dzw. 2008 | |
---|---|
grupa | terminy |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | wt 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 | pon 19:00-20:30 czw 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | wt 17:00-18:30 czw 17:00-18:30 |
WOLA ul.Kasprzaka 19/21 Płocka | śr 18:30-20:00 pią 19:00-20:30 |
Dzw. 2009 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | śr 18:30-20:00 pią 17:30-19:00 |
BIAŁOŁĘKA ul.Płużnicka 4 | wt 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | wt 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 | pon 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30 śr 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | wt 17:00-18:30 czw 17:00-18:30 |
WILANÓW ul.Oś Królewska 25 | pon 18:00-19:30 czw 17:30-19:00 |
Dzw. 2010 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | śr 18:30-20:00 pią 17:30-19:00 |
BIAŁOŁĘKA ul.Płużnicka 4 | wt 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | wt 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 | pon 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30 śr 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | wt 17:00-18:30 czw 17:00-18:30 |
WILANÓW ul.Oś Królewska 25 | pon 18:00-19:30 czw 17:30-19:00 |
Dzw. 2011 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | śr 18:30-20:00 pią 17:30-19:00 |
BIAŁOŁĘKA ul.Płużnicka 4 | wt 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | wt 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
PRAGA ul.Tarnowiecka 4 | pon 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
ŚRÓDMIEŚCIE ul.Hoża 11/15 Centrum | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄpon 19:00-20:30 śr 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | pon 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
WILANÓW ul.Oś Królewska 25 | pon 18:00-19:30 czw 17:30-19:00 |
Dzw. 2012 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | śr 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | wt 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
MOKOTÓW ul.Joliot-Curie 14 Wierzbno | śr 19:15-20:45 pią 19:00-20:30 |
PRAGA ul.Kwatery Głównej 14 | wt 19:15-20:30 pią 19:00-20:30 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | pon 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
WILANÓW ul.Oś Królewska 25 | śr 18:00-19:30 pią 17:30-19:00 |
WOLA ul.Syreny 3/5 Płocka | wt 18:30-20:00 czw 18:30-20:00 |
Dzw. 2013 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | śr 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | wt 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
MOKOTÓW ul.Joliot-Curie 14 Wierzbno | śr 19:15-20:45 pią 19:00-20:30 |
PRAGA ul.Kwatery Głównej 14 | wt 19:15-20:30 pią 19:00-20:30 |
WILANÓW ul.Oś Królewska 25 | śr 18:00-19:30 pią 17:30-19:00 |
WOLA ul.Syreny 3/5 Płocka | wt 18:30-20:00 czw 18:30-20:00 |
Dzw. 2014 | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Irzykowskiego 1A | śr 17:30-19:00 pią 17:30-19:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | wt 17:30-19:00 czw 17:30-19:00 |
MOKOTÓW ul.Joliot-Curie 14 Wierzbno | śr 19:15-20:45 pią 19:00-20:30 |
PRAGA ul.Kwatery Głównej 14 | wt 19:15-20:30 pią 19:00-20:30 |
WILANÓW ul.Oś Królewska 25 | śr 18:00-19:30 pią 17:30-19:00 |
WOLA ul.Syreny 3/5 Płocka | wt 18:30-20:00 czw 18:30-20:00 |
Dzw. 2015 | |
---|---|
grupa | terminy |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄsob 13:00-14:30 |
URSYNÓW ul.Dereniowa 48 Imielin | nie 12:00-13:30 |
Dzw. 2016 | |
---|---|
grupa | terminy |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄsob 13:00-14:30 |
URSYNÓW ul.Dereniowa 48 Imielin | nie 12:00-13:30 |
Panie 30+ | |
---|---|
grupa | terminy |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | ZAPISY - tutaj pon 20:30-22:00 |
URSYNÓW ul.Dembowskiego 1 Stokłosy | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄZAPISY - tutaj śr 20:30-22:00 |
Weekend | |
---|---|
grupa | terminy |
BEMOWO ul.Andriollego 1 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄChł. roczniki 2011-2012 śr 19:00-20:30 sob 11:30-13:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | Chł. roczniki 2009-2010 nie 10:30-12:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | Chł. roczniki 2005-2008 nie 10:30-12:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | Chł. roczniki 2011-2012 sob 11:30-13:00 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | Chł. roczniki 2013-2014 sob 13:00-14:30 |
WILANÓW ul.Gubinowska 28/30 | Chł. roczniki 2009-2010 nie 15:00-16:30 |
BIELANY ul.Gwiaździsta 35 | grupa pełna ZAPISY NA LISTĘ REZERWOWĄChł.+Dzw. roczniki 2015-2016 sob 13:00-14:30 |
URSYNÓW ul.Dereniowa 48 Imielin | Chł.+Dzw. roczniki 2015-2016 nie 12:00-13:30 |
Sam podejmujesz decyzję o grze w sezonie, przychodzisz na Draft i zostajesz wybrany do jednej z wyrównanych drużyn
Gramy cały rok, w ciągu którego rozgrywamy aż 3 edycje, dzięki czemu liga jest bardziej dynamiczna. Oznacza też mniejsze zobowiązanie (tylko mecze)
Video i foto z każdego meczu
Rozbudowany system statystyk (strony zawodników, drużyn, porównania, historia, liderzy). Jednolite stroje
Bardzo miło nam poinformować, że Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym” przeznaczyła 1% podatku na wsparcie naszej organizacji. Przyznane nam środki zostały wykorzystane na zakup koniecznego sprzętu sportowego – nowych piłek Molten. Dziękujemy!